Wieża wspinaczkowa

Wieże Wspinaczkowe

Prezentujemy tu nasz najnowszy produkt -mobilną wieżę wspinaczkową, zapewniającą super zabawę na świeżym powietrzu dla każdego. Zabawa ta polega na wspinaniu sie po 6 torach o różnym stopniu trudności i dotarciu na sam szczyt wieży o wysokości 10,5 metra. Dodatkową dawkę adrenaliny, zapewnia możliwość wykonania skoku ze szczytu wieży na drążek lub worek umieszczony po przeciwnych jej stronach.

Konstrukcja wieży jak i panel wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne a zastosowanie automatycznego systemu asekuracji Trublue nie wymaga dodatkowych operatorów do asekuracji. Wystarczy dobrze przeszkolona obsługa.

Oferowany produkt jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jej wysokość i ilość torów zależy więc tylko od Ciebie ( w standardzie 6 torów o wysokości 10,5 metra).  Możemy zapewnić, że każdy element wieży obliczamy i sprawdzamy tak aby spełniał wszystkie wymogi i obowiązujące normy. Produkt ten stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenie w projektowaniu i budowie ścian wspinaczkowych.

- Szkolenia dla personelu - oferujemy również szkolenia dla operatorów ścian wspinaczkowych, potwierdzone certyfikatem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Najważniejsze cechy:

 mobilna konstrukcja - nie wymaga pozwolenia na budowę
 łatwość obsługi dzięki autoasekuracji Trublue
 fantastyczna atrakcja dla najmłodszych
odporna na warunki atmosferyczne

Wieża wspinaczkowa dla Mobius Fun

Wieża wspinaczkowa dla Discovery Park w Łebie

TOP